Вопрос-ответ

Часто задаваемые вопросы

Общие вопросы

 • Как начать работать в «ОСББ 365»?
  "ОСББ 365" - це веб-додаток реалізований по моделі SaaS, який не потребує встановлення на комп`ютер і для того щоб ним користуватися достатньо комп'ютера підключеного до інтернету. Для початку роботи в "ОСББ 365" потрібно зареєструвати на сайті ОСББ від імені голови, підтвердити е-мейл, авторизуватися в системі - і все! Можна працювати! Після реєстрації надається 90 днів безоплатного користування, протягом якого доступні всі функції додатку.
 • Какая стоимость использования приложения?
  Розмір плати за використання "ОСББ 365" залежить від загальної площі всіх квартир будинку. Сплачується у вигляді передоплати за 6 або 12 місяців. Більш детальна інформація про тарифи на використання "ОСББ 365"тут. Розглянемо що це значить на прикладі. Візьмемо звичайну двохпідїздну пятиповерхівку (звичайна "хрущовка"). Загальна площа квартир такого будинку становить близько 1600 кв.м. Вартість використання "ОСББ 365" для такого будинку становитиме 600 грн. на рік або 300 грн. на півроку. При формуванні рахунку на оплату вибираємо оплачуваний період користування (6 місяців або рік), при цьому "ОСББ 365" запропонує обрати найбільш оптимальну вартість для нашого будинку (300 грн./півроку або 600 грн./рік). Формуємо рахунок, сплачуємо і користуємось. Кількість квартир в такому будинку, зазвичай, становить 40 шт., тож на одну квартиру маємо всередньому 1,25 грн./міс. Якщо після цього, в період оплаченого використання, якимось "магічним" чином загальна площа будинку збільшиться (додадуться нові квартири або збільшиться площа інсуючих) до величини яка перевищує граничне значення обраного тарифу (2 тис. кв. м. в нашому прикладі), "ОСББ 365" не дозволить виконати таку операцію (додавання квартир, збільшення площі інсуючих) і запропонує змінити обраний тарифний план на більш відповідний з відповідною доплатою. В нашому прикладі, це тариф для будинків від 2 тис. кв.м. до 5 тис. кв. м. (600 грн. за півроку або 1200 грн. на рік). Але у випадку якщо на момент формування рахунку не всі квартири були внесені до бази даних "ОСББ 365", то слід обрати тариф відповідний для Вашого будинку замість того що запропонує "ОСББ 365".
 • Что происходит после окончания оплаченного времени использования (бесплатного периода)?
  Після закінчення оплаченого терміну користування "ОСББ 365" або періоду безоплатного використання кабінет голови переходить в режим "перегляду даних", тобто блокуються функції які призводять до редагування даних: нарахування квартплати, внесення показів приладів обліку, реєстрація оплат, субсидій, витрат коштів тощо. Але самі дані ОСББ та завантажені файли залишаються доступними протягом необмеженого періоду. Дані по будинку, нарахуванням та витратам коштів можуть бути отримані у вигляді DBF-файлів у будь-який момент.
 • В чем разница между «кабинетом головы» и «кабинетом жильца»?
  Кабінет голови - розділ "ОСББ 365" призначений для роботи голови ОСББ. З кабінету голови виконуються всі функці для управління ОСББ, такі як: редагування даних мешканців, нарахування квартплати, реєстрація оплат від мешканців, керування витратами зібраних коштів та виконаними робтами, планування робіт тощо. Кабінет мешканця - розділ "ОСББ 365" для використання мешканцями будинку. З кабінету мешканця здійснюється контроль за діяльністю голови ОСББ, виконанням робіт по будинку, витратами коштів ОСББ, нарахуванням та оплатою послуг тощо. З кабінету мешканця можна також передавати голові ОСББ покази квартирних лічильників. Редагування інформації про квартиру та інших даних з кабінету мешканця недоступне.
 • Что такое «Индивидуальные услуги и тарифы текущего потребителя» в окне редактирования лицевого счета?
  За замовчуванням вважається, що послуги та тарифи, вказані в загальному довіднику послуг та тарифів ОСББ, є актуальними і нараховуються для всіх особових рахунків будинку. Але трапляються випадки, коли для певної квартири (приміщення) або групи квартир нараховуються додаткові послуги (або навпаки не нараховуються), або застосовується інший тариф. Для цих випадків і використовується розділ "Індивідуальні послуги та тарифи поточного споживача" у вікні редагування особового рахунку. Наприклад, якщо у Вашому будинку мешканцям першого поверху, що мають окремий вихід, не нараховується плата за ліфт, то послуга користування ліфтом може бути відключена для такої квартири (групи квартир). Або заданий інший тариф, якщо плата за користування ліфтом включена до основної послуги ОСББ.

Функционал

 • Как внести начальное сальдо по лицевому счету?
  Початкове сальдо для особових рахунків можна імпортувати з файлу MS Excel. Ця можливість доступна лише на етапі реєстрації будинку. Останнім кроком при реєстрації є імпорт даних початкового сальдо для особових рахунків (мал. 1).В область, виділену пунктирною лінією, потрібно перетягнути файл MS Excel з інформацією про сальдо. Особливих вимог до структури цього файлу немає. В ньому має бути номер квартири, так як по номеру квартири, на цьому етапі, відбувається ідентифікація о.р. та власне сума сальдо, інші дані не є обов`язковими. Приклад файлу показано на малюнку 2.Далі з`явиться вікно налаштувань імпорту (мал. 3), в якому необхідно вказати, які дані містить кожна колонка в файлі MS Excel. Для цього використовується кнопка “Імпортувати як”.Після того, як для всіх колонок файлу будуть задані налаштування, можна виконувати імпорт. Для цього використовується кнопка “Імпортувати”. Також, протягом першого робочого періоду, поки він незакритий, внесення сальдо доступне у вікні редагування даних особового рахунку (мал. 4). Після того як перший робочий період буде закрито, цей розділ стане недоступним.
Заказать звонок
+
Жду звонка!