Про проект

Youtube

Офіційний ютуб канал ОСББ365

Facebook

Група у фейсбук ОСББ365

Instagram

Instagram канал ОСББ365

Twitter

Наш Twitter

“ОСББ 365” – це спеціалізований веб-сервіс, створений для ефективного управління багатоквартирним будинком та контролю витрат коштів Вашого об’єднання. Він містить в собі багатий функціонал, корисний для голови ОСББ та всіх мешканців будинку.

“ОСББ 365” створений на основі принципів прозорості обліку. Мешканці будинку бачать кожний документ, кожну цифру внесену головою ОСББ або бухгалтером, та можуть перевірити у своєму кабінеті чи насправді кошти було витрачено на те, що зазначено керівництвом ОСББ. В свою чергу голова та бухгалтер ОСББ мають можливість вести облік діяльності об’єднання у своєму кабінеті витрачаючи на це мінімум часу. Інформування мешканців відбувається автоматично.

Для розробників ресурсу однією з головних цілей була простота користування. Сервіс може використовуватися як керівниками ОСББ, що мають досвід, так і новачками в цій справі. Рекомендуємо звернути Вашу увагу на розділ “Корисна інформація”, де зібрано практичні рекомендації щодо організації роботи об’єднання та ведення обліку. В рамках користування сервісом діють технічна підтримка та консультація юриста, що будуть особливо доречними для початківців в справі управління багатоквартирним будинком.

Якщо Ви – голова об’єднання співвласників, то в “ОСББ 365” Ви знайдете всі необхідні функції для обліку доходів та витрат об’єднання, нарахування внесків та інших платежів співвласників та орендарів, планування перспективних робіт тощо.

Якщо Ви – співвласник (мешканець) багатоквартирного будинку, “ОСББ 365” дозволить Вам контролювати діяльність керівництва ОСББ, відслідковувати витрати зібраних коштів, висувати власні пропозиції щодо покращення будинку, отримувати новини від голови ОСББ та інше.

Якщо Ви – бухгалтер ОСББ, то для Вас будуть корисними наступні функції: робота з первинними документами (нарахування зарплати, облік матеріалів, облік виконаних робіт та інше), ведення журналу проводок та журналу документів, формування оборотних відомостей та іншої бухгалтерської звітності.

На нашому Youtube-каналі Ви знайдете відеоінструкції по роботі з основними функціями сервісу.

Команда розробників “ОСББ 365” з 2004 року створює програмні засоби для підприємств, що надають послуги з утримання будинків та прибудинкових територій.

Весь досвід, накопичений за багато років, був використаний нами при створенні “ОСББ 365”. Сервіс створювався з урахуванням найменших потреб, які можуть виникнути у голови ОСББ та співвласників будинку.

Команда “ОСББ 365” не збирається зупинятися на досягнутому і прагне постійно покращувати свій сервіс, створюючи нові функції та “фічі”. Користувачі “ОСББ 365” відіграють в цьому не останню роль, ми дослухаємось до Вашої думки та намагаємось зробити наш сервіс найкращою пропозицією на ринку додатків для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

З питаннями та пропозиціями звертайтесь на електронну адресу support@osbb365.com або за телефонами вказаними у розділі Контакти або через форму зворотнього зв’язку.