Перелік осбб

   Популярність ОСББ в Україні

   Останнім часом ОСББ привертає увагу все більшої кількості людей, адже у мешканців з’являється можливість самостійно розподіляти грошові кошти, щоб підтримувати будинок в належному стані.
   Вони самі укладають договори з постачальниками послуг, і відповідно, самі вирішують, скільки будуть платити. Практика показує, що чим більше перелік ОСББ в якомусь місті, тим більше зростають витрати на утримання будинку. Це пов’язано з тим, що мешканці хочуть отримувати більш якісні послуги. Реєстрація таких об’єднань зараз охопила не тільки великі міста, такі як Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпро, але й трохи менші – Кривий Ріг, Вінниця, Запоріжжя, Рівне, Житомир, Херсон, Черкаси та інші вже встигли оцінити на своєму досвіді всі переваги створення ОСББ.

   Також входження в список ОСББ дозволяє заощаджувати на комунальних послуг. Мешканці можуть здати в оренду підвальні приміщення, що не використовуються, а прибуток направити на часткову оплату комуналки. Хоч ОСББ і є юридичною особою, цей прибуток не обкладається податками. Голова об’єднання зобов’язаний звітуватись перед мешканцями щодо всіх фінансових надходжень і витрат. Таким чином, кожна квартира завжди має доступ до прозорої інформації.

   Хоч Україна тільки стала на шлях реформування в різних соціальних сферах, інформаційні технології в нашій країні розвиваються дуже швидко. Для полегшення керування об’єднанням співвласників будинків, було створено онлайн-сервіс “ОСББ-365”. На нашому сайті ви можете знайти перелік осбб Рівне та перелік осбб Київ. Нашим додатком користуються не тільки в обласних містах – Біла Церква, Канів, Бердичів, Ірпінь, Подільск та інші населенні пункти вже визнали зручність автоматизації основних моментів по керуванню об’єднанням.