“Бухгалтер 365” – бухгалтерська послуга від “ОСББ 365”

Загальний опис послуги “Бухгалтер 365”

Команда “ОСББ 365” дбає про своїх користувачів, тому ми створили комплексну послугу “Бухгалтер 365” для забезпечення ведення бухгалтерського обліку ОСББ.

“Бухгалтер 365” – це послуга від “ОСББ 365”, яка дозволить Вашому ОСББ уникнути необхідності мати власного бухгалтера і при цьому вести бухгалтерський та податковий облік, вчасно подавати звітність, виконувати нарахування та здійснювати інші функції, якими б мав займатися бухгалтер. А можливо, навіть, і більше 🙂

Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте повний спектр послуг, завдяки яким, Ви зможете вивільнити час для виконання інших задач замість займатися рутиною. Або для відпочинку. Ми візьмемо облікову функцію на себе!

Склад послуги

До складу послуги може бути включено (остаточний перелік складових послуги визначається в результаті обговорення):

 • ведення бухгалтерського та податкового обліку:
  • відображення на рахунках бухгалтерського обліку всіх господарських операцій;
  • забезпечення дотримання єдиних методологічних засад бухгалтерського обліку, складання і поданні до відповідних органів у встановлені строки фінансової і податкової звітності, сформованої на підставі первинних документів і бухгалтерських записів;
  • консультування співвласників щодо стану розрахунків по внескам;
  • забезпечення правління ОСББ інформацією щодо сум та термінів нарахування і сплати податків, єдиного соціального внеску та інших платежів, та стану розрахунків зі співвласниками;
 • білінг (з використанням “ОСББ 365”):
  • ведення бази даних особових рахунків;
  • виконання нарахувань;
  • опрацювання платежів (рознесення по особовим рахункам);
  • формування квитанцій та розсилання їх на електронні скриньки співвласників;
 • ведення акаунту об’єднання в “ОСББ 365”, публікація оголошень та новин.

Крім бухгалтерських послуг, команда “ОСББ 365” може надавати і інші послуги щодо створення та функціонування ОСББ. А саме:

 • організація та проведення установчих та загальних зборів співвласників, консультації з питань проведення зборів;
 • підготовка та перевірка протоколів зборів;
 • юридичний супровід та допомога у створенні та державній реєстрації ОСББ;
 • допомога у розробці та складанні кошторисів.

Скільки це коштує?

Заздалегіть назвати чітку вартість послуги ми не можемо, тому що вона залежить від складу послуги та обсягів (кількості особових рахунків тощо). Тому вартість послуги визначається після розмови з нашим бухгалтером та визначення переліку та обсягів робіт. Але мінімально можлива ціна “Бухгалтер 365” становить від 2800 грн./міс. Це вартість “Бухгалтер 365” без білінгу та з мінімальним обсягом робіт по бухгалтерському обліку.

Насправді, в цю вартість можна вкласти майже усю ту саму рутинну роботу, яку прийнято називати “бухгалтерією” 🙂

Як це працює?

Бухгалтеру періодично передається первинна документація, необхідна для ведення обліку. Наш бухгалтер веде бухгалтерський облік з дотриманням усіх чинних норм щодо бухгалтерського обліку, складає звітність та передає її на підпис голові правління. Раз на квартал (або з іншою періодичністю, в залежності від домовленостей) можливий виїзд бухгалтера до місця знаходження ОСББ для впорядкування документації (підшивання бухгалтерських справ, створення архіву, підписання необхідних документів тощо).

Як замовити послугу?

Замовити послугу “Бухгалтер 365” дуже просто! Достатньо заповнити контактну форму, після чого наш представник з Вами зв’яжеться для обговорення деталей, або одразу зателефонувати нам за номером 067-604-83-24.

“ОСББ 365” – це не просто програма для ОСББ, це команда професіоналів, які проведуть Вас від ініціативної групи до реєстрації юридичної особи ОСББ і залишаться з Вами і надалі, здійснюючи повноцінний супровід та підтримку.

 

Направити запит на консультацію щодо бухгалтерського обліку

Заповніть поля контактної форми і наш представник зв'яжеться з Вами